SIT3372AI-2E9-25NH204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH204.800000 | SiTime | NHE Electronics