SIT3372AI-2E9-25NH75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH75.000000 | SiTime | NHE Electronics