SIT3372AI-2E9-25NX135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NX135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NX135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NX135.000000 | SiTime | NHE Electronics