SIT3372AI-2E9-25NX77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NX77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NX77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NX77.760000 | SiTime | NHE Electronics