SIT3372AI-2E9-25NX80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NX80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NX80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NX80.000000 | SiTime | NHE Electronics