SIT3372AI-2E9-25NX90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NX90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NX90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NX90.000000 | SiTime | NHE Electronics