SIT3372AI-2E9-25NY135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY135.000000 | SiTime | NHE Electronics