SIT3372AI-2E9-25NY14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY14.400000 | SiTime | NHE Electronics