SIT3372AI-2E9-25NY148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY148.350000 | SiTime | NHE Electronics