SIT3372AI-2E9-25NY148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY148.500000 | SiTime | NHE Electronics