SIT3372AI-2E9-25NY15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY15.360000 | SiTime | NHE Electronics