SIT3372AI-2E9-25NY155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY155.520000 | SiTime | NHE Electronics