SIT3372AI-2E9-25NY156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY156.250000 | SiTime | NHE Electronics