SIT3372AI-2E9-25NY216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY216.000000 | SiTime | NHE Electronics