SIT3372AI-2E9-25NY35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY35.328000 | SiTime | NHE Electronics