SIT3372AI-2E9-25NY70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY70.656000 | SiTime | NHE Electronics