SIT3372AI-2E9-25NY74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY74.250000 | SiTime | NHE Electronics