SIT3372AI-2E9-25NY77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY77.760000 | SiTime | NHE Electronics