SIT3372AI-2E9-25NZ153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NZ153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NZ153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NZ153.600000 | SiTime | NHE Electronics