SIT3372AI-2E9-25NZ50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NZ50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NZ50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NZ50.000000 | SiTime | NHE Electronics