SIT3372AI-2E9-28NC10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC10.000000 | SiTime | NHE Electronics