SIT3372AI-2E9-28NC133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC133.650000 | SiTime | NHE Electronics