SIT3372AI-2E9-28NC153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC153.600000 | SiTime | NHE Electronics