SIT3372AI-2E9-28NC30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC30.720000 | SiTime | NHE Electronics