SIT3372AI-2E9-28NC50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC50.000000 | SiTime | NHE Electronics