SIT3372AI-2E9-28NC80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC80.000000 | SiTime | NHE Electronics