SIT3372AI-2E9-28NC90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC90.000000 | SiTime | NHE Electronics