SIT3372AI-2E9-28NC98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NC98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NC98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NC98.304000 | SiTime | NHE Electronics