SIT3372AI-2E9-28NE10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE10.000000 | SiTime | NHE Electronics