SIT3372AI-2E9-28NE125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE125.000000 | SiTime | NHE Electronics