SIT3372AI-2E9-28NE184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE184.320000 | SiTime | NHE Electronics