SIT3372AI-2E9-28NE30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE30.720000 | SiTime | NHE Electronics