SIT3372AI-2E9-28NE35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE35.328000 | SiTime | NHE Electronics