SIT3372AI-2E9-28NE50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE50.000000 | SiTime | NHE Electronics