SIT3372AI-2E9-28NE70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE70.656000 | SiTime | NHE Electronics