SIT3372AI-2E9-28NE74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE74.250000 | SiTime | NHE Electronics