SIT3372AI-2E9-28NE96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NE96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NE96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NE96.000000 | SiTime | NHE Electronics