SIT3372AI-2E9-28NG15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NG15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NG15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NG15.360000 | SiTime | NHE Electronics