SIT3372AI-2E9-28NG155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NG155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NG155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NG155.520000 | SiTime | NHE Electronics