SIT3372AI-2E9-28NH77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NH77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NH77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NH77.760000 | SiTime | NHE Electronics