SIT3372AI-2E9-28NH90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NH90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NH90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NH90.000000 | SiTime | NHE Electronics