SIT3372AI-2E9-28NU10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU10.000000 | SiTime | NHE Electronics