SIT3372AI-2E9-28NU14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU14.400000 | SiTime | NHE Electronics