SIT3372AI-2E9-28NU15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU15.360000 | SiTime | NHE Electronics