SIT3372AI-2E9-28NU155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU155.520000 | SiTime | NHE Electronics