SIT3372AI-2E9-28NU184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU184.320000 | SiTime | NHE Electronics