SIT3372AI-2E9-28NU200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU200.000000 | SiTime | NHE Electronics