SIT3372AI-2E9-28NU30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU30.720000 | SiTime | NHE Electronics