SIT3372AI-2E9-28NU35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU35.328000 | SiTime | NHE Electronics