SIT3372AI-2E9-28NU51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU51.200000 | SiTime | NHE Electronics